#1 2012-01-31 20:52:20

 CziczaR

http://img685.imageshack.us/img685/148/moderatornd.png

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2012-01-27
Posty: 52
Punktów :   -1 
Poprzez kogo trafiłeś na forum?: RudolF
Gatunek muzyczny: Rock
Sport: Piłka nożna, zimowe
WWW

Jared Leto

Jared Joseph Leto



http://1.fwcdn.pl/p/28/03/2803/217537.1.jpg




Jest to postać chyba wszystkim znana, aktor, reżyser, oraz wokalista zespołu 30 Seconds to Mars.
W tym wątku opisze krótko jego filmografię, bowiem to nie dział poświęcony muzyce.
W 1992 r. przeprowadził się do Los Angeles, gdzie rozpoczął karierę od występów w telewizji. Uwagę reżyserów zwrócił na siebie rolą w serialu "Moje tak zwane życie", gdzie grał chłopaka głównej bohaterki (Claire Danes). Pojawił się w filmach "Skrawki życia", "Ostatnie takie lato". Porzucił role w "Krzyku", ale przyjął rolę w horrorze "Ulice strachu", jednak stwierdził, że nie do takich ról jest stworzony. Aby to udowodnić przyjął niewielkie role w "Cienkiej czerwonej linii", "Podziemnym kręgu", "Przerwanej lekcji muzyki", "American Psycho" i "Requiem dla snu" a także w "Azylu". W swojej karierze współpracował z reżyserami, których nazwiska liczą się w przemyśle filmowym: Fincher, Malick, czy Aronofsky. Dwa razy z rzędu (1996, 1997) został uznany przez magazyn 'People' za jednego z 50 najpiękniejszych ludzi świata.
filmweb.pl


___________________________________________________________________________

Osobiście lubię go jako aktora, ma wielką charyzmę i potrafi dotrzeć do widza. Jared potrafi także niezwykle wiarygodnie odegrać graną przez jego postać. Z filmów z jego udziałem szczególnie przypadły mi do gustu  dobrze wszystkim znane produkcje : Podziemny krąg, Requiem dla snu i Pan życia i śmierci".
Według FW średnia wynosi 8,6, co uważam za sprawiedliwy wynik. Jeśli chodzi o ten jeden mój ulubiony film z jego udziałem to wybiorę ex aequo "Requiem dla snu", oraz "Podziemny krąg.
Jeśli chodzi o ten pierwszy tytuł to jest to świetny dramat, jeden z moich ulubionych filmów, wstrząsająca historią i świetna fabuła, w tym filmie Jared odegrał jedną z ważniejszych ról(grał Harry'ego Goldfarb'a) i moim zdaniem zagrał ją bardzo dobrze.
Jeśli chodzi o "Fight club" to jest to jeden z moich ulubionych thriller'ów, ten film sukces zawdzięcza głównie dzięki świetnej obstawie (oprócz Jared'a w tym thriller'rze grał także m.in.: Brad Pitt) film, który na pewno trafił do większości widzów(moim zdaniem jest to najlepszy film David'a Fincher'a) z dopracowaną fabułą, ciekawym zwrotem akcji, momentami humorystyczny, czasami dramatyczny, ogólnie rola odegrana przez Jared'a na plus, tak jak sam film.Chciałbym abyście odpowiedzieli mi na kilka pytań:
Czy lubicie go jako aktora, czy może według was lepiej by było jakby Leto tylko i wyłącznie zajął się muzyką?
Czy przypadły wam do gustu filmy z jego udziałem?
Jeśli tak to jakie zaliczacie do swoich ulubionych?
Jakbyście ocenili go jako aktora w skali od 1 do 10?

Offline

 

#2 2012-01-31 21:56:00

 RudolF

http://img268.imageshack.us/img268/8968/vipnq.png

Skąd: Lubelskie
Zarejestrowany: 2012-01-24
Posty: 81
Punktów :   -2 
Poprzez kogo trafiłeś na forum?: kusiarka
Film: Requiem Dla Snu
Gatunek muzyczny: Rock,Metal
Sport: Siatkówka, zimowe
Gra: GTA, gry na pegazusa
WWW

Re: Jared Leto

Bardzo lubię Jareda, choć nie słucham 30STM ale aktorem jest świetnym lecz trochę za mało gra. Z Leto oglądałem 8 filmów najbardziej mi do gustu przypadł Requiem Dla Snu który jest moim ulubionym filmem głównie ze gre tego aktora. Drugim jest Podziemny Krąg ale nie miał w nim jakieś znaczącej roli więc nie liczę tego filmu. Drugim filmem jest a raczej rolą jest rola w Panie życia i śmierci. Znakomicie gra ćpunów. Kolejną rolą a drugim filmem w moim rankingu jest Mr.Nobody zajebisty film. Poza tym "Przerwane lekcje muzyki" był zajebistym filmem ale Jared nie miał fajnej roli.

Podziemny krąg - Ocena filmu 10/10| ocena jego roli 6/10
Przerwana lekcja muzyki - Ocena filmu 9/10| Ocena jego roli 8/10
Requiem dla snu - Ocena filmu 10/10| ocena jego roli 10/10
Aleksander - Film 7/10| Rola 8/10
Pan życia i śmierci - Film 8/10| Rola 9/10
Mr. Nobody - Film 9/10| Rola 9/10

W planach mam American Psycho.

Jareda oceniam  10/10 czekam aż sie jeszcze wykaże.

Offline

 

Chcesz reklamy? Wymiany buttonami? Napisz: 22092383




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polacypisces.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.ros.pun.pl www.twojakomorka.pun.pl www.secentrum.pun.pl